Akrilik Boya 6031

Viola Sipariş Fırsatlarından Yararlanın

Ürün kampanyalarından haberdar olmak için bizimle iletişime geçin

Nakliye & Teslimat

Nakliye ve Teslimat

Viola Prima olarak, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizin güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaşmasını sağlamak için titizlikle çalışıyoruz. Nakliye ve teslimat politikalarımız, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacımızı yansıtır.

Nasıl Çalışıyor?

Viola Prima'dan sipariş verdiğinizde, siparişiniz işleme alındıktan sonra hızlı ve güvenli bir şekilde paketlenir. Siparişinizin içeriğine ve teslimat adresinize bağlı olarak farklı nakliye seçenekleri sunuyoruz.

  1. Standart Teslimat: Standart teslimat seçeneği, genellikle 3-5 iş günü içinde teslimat yapmayı hedefler. Ücretsiz veya belirli bir ücretle sunulabilir, siparişinizin değerine ve bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak değişebilir.

  2. Hızlı Teslimat: Daha hızlı teslimat istiyorsanız, hızlı teslimat seçeneği sizin için ideal olabilir. Bu seçenekle siparişinizi genellikle 1-2 iş günü içinde alırsınız. Ek bir ücret karşılığında sunulur.

  3. Ücretsiz Teslimat: Belirli bir sipariş miktarının üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın ve siparişinizin ücretsiz olarak size ulaşmasını sağlayın.

Açıklama

Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen uv direnci yüksek, yapışma ve yüksek mekanik dayanım özellikleri içeren parlak (60 gloss) bir son kat boyadır.Yüksek ve kalıcı parlaklık istenilen, mekanik ve kimyasal direncin önemli olduğu, açık alanlardaki, sanayi yapıları, makine ekipmanları, araç üstü ekipmanlar için dekoratif parlaklık ve esneklik istenen yüzeylerde kullanılır.Uygulama yapılacak yüzeyler, yapışmayı azaltacak eski boya filmi, yağ, toz, kir, nem, klorür, sülfat tuzları, pas, hadde kabuğu, meneviş, döküm – kaynak çapakları vb… temizlenmelidir. Belirtilen orandaki boya ve sertleştirici, homojen oluncaya kadar iyice karıştırılır. Karışım, ön reaksiyon için 2-3 dakika dinlendirilerek, önerilen aparatlar ile uygulanır.Uygulama şekillerine göre %5 ile 10 arasında akrilik tiner ile inceltilir. Sertleştirici oranı 3+1’dir.

Müşteri Değerlendirmeleri

Viola Prima, 2009 yılında Maykem Yapı ve Kimya Sanayi tarafından piyasaya sunulmuş tüketici beklentilerini, müşteri odaklı yaklaşımı ve kalite fiyat dengesini ilke edinerek su ve solvent bazlı boya üretimiyle doğru ürünü pazarla buluşturmayı amaç edinmiş bir boya markasıdır.

Hızla büyüyen pazarda müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün çeşitliliğini sağlamak amacıyla, boya ham maddeleri ve yapı izolasyon malzemelerini ithal etmeye başlamış, bu anlamda inşaat alanında müşterilerine farklı imkan ve alternatif çözümler sunan bir firma olarak hala yoluna devam etmektedir.

Geçtiğimiz 10 yılda çizgisini bozmadan müşterilerine vaad ettiği kaliteyi ve güveni sağlamış, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da popüler bir marka haline gelmiştir.