Genel Müdürlük

Maykem Yapı ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Birmes Sanayi Sitesi, B10 Blok, No:15 Tuzla/İstanbul

Pazartesi - Cuma 09:00 - 17:00

info@violaprima.com.tr
+90 (216) 394 26 10

Fabrika

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi, Tuşe Sok., M1-7 Özel Parsel Tuzla/İstanbul

Pazartesi - Cuma 09:00 - 17:00

info@violaprima.com.tr
+90 (216) 394 26 10

Bir uzmanla iletişime geçin

  Sıkça Sorulan Sorular

  Viola Prima Boyalar Dayanıklı mı?

  Boyalarımız güçlendirilmiş formülasyon yapısı sayesinde sıradan boya türlerine göre 4 kat daha dayanıklıdır. Ayrıca anti-bakteriyel yapısı sayesinde bakteri, mantar ve küf oluşumunu tamamen engeller.

  Saf Akrilik Dış Cephe Boyası Nedir?

  %100 saf akrilik esaslı, örtme gücü ve beyazlığı yüksek, mükemmel UV ve alkali dayanımına sahip olmakla birlikte iz bırakmayan leke direnci sağlayan su bazlı mat / ipek mat / parlak görünümünde dış cephe boyasıdır.

  Online Duvar Boyama Nedir?

  Online duvar boyama bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan girerek kolayca duvar boyasını test edebileceğiniz bir simülasyon aracıdır. Eğer renk seçiminde kararsız kaldıysanız menüden “online duvar boyama” sekmesine tıklayarak istediğiniz rengin nasıl durduğunu kontrol edebilirsiniz.

  'Teklif Al' Tam Olarak Ne İşe Yarıyor?

  Viola Prima online toplu satımlar yapan büyük bir firmadır. Bu sebeple fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ürünleri sepete ekledikten sonra “Teklif Al” butonuna basarsanız müşteri temsilcimiz en kısa sürede size dönüş yapacak ve fiyat hakkında bilgilendirecektir.

  Yurt dışına hizmet veriyor musunuz?

  Evet tabii ki. Viola Prima boyalara nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.  Tedarik ve teslimat hakkında bilgi almak için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşün.

  Renkler bilgisayarda göründüğü gibi midir?

  Aslında evet, ancak bazı monitörlerin kalitesine göre bu değişkenlik gösterebilir. Bu tarz bir durum yaşamamak için rengi örneklemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.