Hakkımızda

Viola Prima, 2009 yılında Maykem Yapı ve Kimya Sanayi tarafından piyasaya sunulmuş tüketici beklentilerini, müşteri odaklı yaklaşımı ve kalite fiyat dengesini ilke edinerek su ve solvent bazlı boya üretimiyle doğru ürünü pazarla buluşturmayı amaç edinmiş bir boya markasıdır.

Hızla büyüyen pazarda müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün çeşitliliğini sağlamak amacıyla, boya ham maddeleri ve yapı izolasyon malzemelerini ithal etmeye başlamış, bu anlamda inşaat alanında müşterilerine farklı imkan ve alternatif çözümler sunan bir firma olarak hala yoluna devam etmektedir.

Geçtiğimiz 10 yılda çizgisini bozmadan müşterilerine vaad ettiği kaliteyi ve güveni sağlamış, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da popüler bir marka haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

 

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda başarılı olmayı hedefleyen, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak..

Çalışma Arkadaşlarımız

Sizlere en kaliteli ürünleri en kısa sürede ulaştırmak için kimyagerlerimiz, çağrı merkezlerimiz, teknik ve destek ekibimiz ile birlikte yorulmadan çalışıyoruz. Çağrı ve Destek ekiplerimiz mesajlarınıza aynı gün içinde cevap vermek için ekstra efor harcıyor.